Arkiva e Etiketimeve: shume

Ja cilat shenja të horoskopit tradhtojnë më shumë dhe cilat më pak

Ndikimet astrologjike favorizojnë prirjet për tradhti, duke vepruar në një mënyrë të ndryshme në varësi të pozicionit të zodiakut. Padyshim çdokush ka stilin e tij, dikush tradhton në mënyrën më të qetë të mundshme në “dritën e diellit”, ndërsa dikush preferon të rrijë në errësira, gjithsesi gjithmonë bëhet fjalë për …

Lexo më tepër »

Luana shfaqet shumë SEKSI në këtë foto, por do të vini duart në kokë kur të shihni se si e quan veten [FOTO]

Luana ka plotësisht të drejtë! Ajo është një nga moderatoret më seksi shqiptare dhe numëron një numër të madh fansash të cilëve di çfarë t’ju dhurojë. Luana mbylli me sukses emisionin e saj “Shiko Kush Luan” dhe tani është zyrtarisht me pushime. Luana ka një marrëdhënie të mirë me rrjetet …

Lexo më tepër »

Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Do merrni shumë para, por …

Astrologia Meri ka dhënë parashikime të tjera sot. Me “Marsin në Shigjetar” do bëjmë beteja për horizonte te reja, do krijojmë plane strategji në mënyrë që të njohim dhe përvetësojmë diçka që ndryshon në të dhënat tona të deritanishme njofton Meri. “Neptuni në të njëjtën kohë krijon diçka në ambient …

Lexo më tepër »