Arkiva e Etiketimeve: tenton

Tenton t’i tregojë linjat trupore, Oriolën e ‘kryqëzojnë’ për fotoshop

Oriola Marashi është modele shumë e komentuar në titujt roz Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, duke publikuar vazhdimisht imazhe të reja, shkruan lajmi.net. Oriola e cila është edhe anëtare e “OTR”, ka provokuar rëndë edhe njëherë e veshur me fustan të shkurtër. Fotografia mori shumë komente, shumë prej …

Lexo më tepër »

Mozzik tenton të korruptojë policin, por e pëson! Pas gjithë kësaj histori fshihet një mesazh nga ai, mos e humbisni [FOTO]

Pas ndarjes nga “ON RECORDS”, reperi i njohur Mozzik është parë shpesh në Gjermani. Mozzik pas suksesit të këngës së tij të fundit nuk ka paralajmëruar për ndonjë projekt të ri. Reperi është shumë aktiv në rrjetet sociale, ai shpesh herë poston video dhe foto të ndryshme nën shoqërinë e …

Lexo më tepër »

Gazetari i njohur tenton të puthë Ronela Hajatin, por reagimi i saj do t’ju bën të vini duart në kokë..[VIDEO]

Ai është një ndër personazhet më thumbues por në të njëjtën kohë edhe më i dashuri për personazhet VIP shqiptarë. Bëhet fjalë gazetarin e emisionit ‘Thumb’, Andi Vrapi. Si çdo javë edhe këtë herë Andi ka qenë duke intervistuar emrat e njohur të showbizit me pyetjet e tij pikante. Ai …

Lexo më tepër »