Arkiva e Etiketimeve: thote

Ow? Luana Vjollca thotë për revistën e huaj atë që me siguri ka “acaruar” femrat e tjera shqiptare, zbulojeni! [FOTO]

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më joshëse në ekranin shqiptar. Jo vetëm moderatore, por atë e kemi parë edhe si këngëtare dhe projektet që ka realizuar kanë rezultuar të suksesshme.Shumë e përfolur në mediat shqiptare, ndërkohë që tani për moderatoren seksi kanë shkruajtur edhe mediat e huaja. Luana Vjollca …

Lexo më tepër »

U surprizuam, nuk e dinim! Aktori i njohur turk, u thotë të gjithëve: Jam SHQIPTAR [FOTO]

Serialet turke janë bërë ndër serialet më të ndjekura në Shqipëri dhe jo vetëm e siç duket njerëzit kanë filluar të krijojnë pëlqime të ndryshme për aktorë apo aktore të ndryshme. Tashmë, aktorët turq janë kthyer në personazhet më të preferuar të shqiptarëve dhe jo vetëm, por buja e serialeve …

Lexo më tepër »

Spikerja lë nam në ekran, ja çfarë thotë për Xhensilën gjatë lajmeve

Gjatë edicionit të lajmeve në “Report Tv” ditën e djeshme, spikerja Erjona Rusi i ka habitur të gjithë ndjekësit gjatë transmetimit. Teksa realizonte një lidhje të drejtpërdrejtë me kolegen e saj, ajo padashje ka përmendur emrin e Xhensila Myrtezajt. “Do të lidhemi drejtpërdrejtë me gazetaren Xhensila Myrtezaj nga redaksia e …

Lexo më tepër »

Kush nga këto vajza ju duket më e suksesshmja? Ja çfarë thotë përgjigjia për personalitetin tuaj

Njerëzit kalojnë kohën më të madhe duke “studiuar” sjelljet e të tjerëve, duke u munduar t’i kuptojnë e t’i njohin, kur në të vërtetë kanë ende shumë për të mësuar për veten. Testet psikologjike janë një mënyrë e mirë për të kuptuar shumë anë të personalitetit apo tipare të fshehta …

Lexo më tepër »

Deklarata e vajzës cmend prindërit, më kapën me zor 4 veta, por policia thotë që…

Kalon natën me të dashurin, gënjen prindërit se e përdhunuan në grup. Kjo ka ndodhur me nje vajze e cila për t’u justifikuar tek prindërit, sajon një histori sikur ishte viktimë e një përdhunimi nga katër vetë, shkruajne mediat italiane. Tani 31 vjeçarja nga Rimini, akuzohet për “kallëzim të rremë” …

Lexo më tepër »