Arkiva e Etiketimeve: tjeter

Pijeni këtë pije cdo mëngjes dhe ditën tjetër do të ndiheni 20 vite më të rinj!

Qumështi “i artë” është një pije e bërë nga përbërës natyral dhe është një nga më të dobishmet për shëndetin e përgjithshëm. Shafrani i Indisë është përbërësi kyç i kësaj recetë. Disa nga përfitimet e shafranit: -Ka veti anti-inflamatore -Forcon imunitetin -Pastron mëlçinë -Rregullon presionin e gjakut -Përmirëson kujtesën dhe …

Lexo më tepër »

Një tjetër sukses për Xhensilën, këngëtarja kap shifrën e një milion ndjekësve në Instagram

Sukseset në karrierën e saj nuk kanë të ndalur. Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka arritur ta kap shifrën e një milion ndjekësve në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net Kështu, ajo përsëri dëshmoi se është një nga emrat më të dashur për publikun dhe interesimi rreth anës së saj aritisitke …

Lexo më tepër »

Gena këndon tjetër zhanër por frymëzimin e gjenë tek muzika rock dhe ‘Deep Purple’

Gena Lito është një nga artistët mjaft të njohur shqiptarë, ndërsa në emisionin Wake Up ka folur gjatë për këngën, karrierën, e gjithçka tjetër. Ai është një nga artistët më të pëlqyer nga publiku, jo vetëm në Shqipëri por kudo ku ka shqiptarë, transmeton Top Channel.Përveç klipeve, gjatë gjithë këtyre …

Lexo më tepër »