Arkiva e Etiketimeve: tregon

Xhensila Myrtezaj na emocionoi me foton teksa tregon barkun para lindjes, por komenti i Bes Kallakut tërheq vëmendjen e të gjithëve [FOTO]

Një ndër çiftet më të përfolur dhe të dashur të showbiz-it shqiptar janë Xhensila Myrtezai dhe Bes Kallaku. Dyshja shpesh herë bën që vëmendja e të gjithëve të shkojë te ta, dashur apo pa dashur. Së fundmi, Xhensila ka publikuar një video mjaft të ëmbël ku shihet teksa teksa tregon …

Lexo më tepër »

Jonida Maliqi tregon periudhën më të errët: ‘Njerëzit nuk më përkrahën…’

Këngëtarja Jonida Maliqi sapo është rikthyer në tregun muzikor me një projekt të ri ‘N’errësirë’. E ftuar në emisionin “Wake Up” Jonida ka treguar një nga eksperiencat e saj më të vështira dhe të ngarkuara psikologjike. Ajo ka rrëfyer momentet e vështira kur prezantoi krah Armina Mevlanit spektaklin e kërcimit …

Lexo më tepër »

Video/ “Kam dëgjuar që bashkëjeton me një nga fshati”. Matilda tregon thashethemet që “ftohën” martesën e saj

Thashethemet për shumë njerëz nuk janë të rëndësishme dhe duhen injoruar, por kur ata arrijnë të prishin një marrëdhënie atëherë nuk duken aq të padëmshme. Kjo ka ndodhur me Matildën, personazhen e radhës në “Ka një mesazh për ty” tek “E Diela Shqiptare”. Ajo deri para dy muajsh kishte një …

Lexo më tepër »