Arkiva e Etiketimeve: tregon

Albëria tregon si reagoi ish-bashkëshorti pas deklaratave të saj për tradhtinë

Albërie Hadërgjonaj për disa ditë radhazi ka qëndruar në Shqipëri. Këtë vizitë, këngëtarja e ka shfrytëzuar edhe për të dhënë disa intervista për disa televizione, shkruan lajmi.net. Në një prej tyre, Albëria kishte treguar se si e kishte tradhëtuar tashmë ish bashkëshorti, i cili është babai i vajzave të saj. …

Lexo më tepër »

Gold Ag tregon arsyen e publikimit të këngës “Ndihmoje jetimin” në Ramazan

Gold Ag është një prej reperëve më të suksesshëm shqiptar dhe shumë aktiv me këngë të reja. Gjatë ditës së djeshme, reperi ka publikuar këngën më të re me titull “Ndihmoje jetimin”, shkruan lajmi.net. Protagonist në këtë projekt ishte humanisti dhe hoxha Halil Kastrati me storiet që ndihmoi familjet në …

Lexo më tepër »

Do qani! Një 4-vjeçar tregon në shkollë sekretin e të atit. Mësuesja urgjent merr në telefon…

Një mësues është një nga njerëzit më të rëndësishëm në jetën e një fëmije. Nancy Bleur është një mësuese kopshti, ajo është 54 vjeçe dhe konsiderohet nga të gjithë shumë e zgjuar, e kujdesshme dhe e adhurueshme, shkruan ShkodraNews. Ajo i do nxënësit e saj dhe bën gjithçka për t’i …

Lexo më tepër »