Arkiva e Etiketimeve: vajza

Vajza blen ushqime për një jetimore. Një i huaj i afrohet për të paguar, por kur ajo sheh se kush ishte ai, shtang në vend!

Kjo vajze kurrë nuk e kishte menduar se gjate blerjes se ushqimeve ne Walmart, do te perballej me një aktor te njohur, Jon Voight, babain e Angelina Jolie. Sydney Gholston ishte në Kentaki Walmart, dhe ajo kishte gjashtë gjela deti te ngrirë në karrocën e saj. Ajo do ti dergonte …

Lexo më tepër »

Kush nga këto vajza ju duket më e suksesshmja? Ja çfarë thotë përgjigjia për personalitetin tuaj

Njerëzit kalojnë kohën më të madhe duke “studiuar” sjelljet e të tjerëve, duke u munduar t’i kuptojnë e t’i njohin, kur në të vërtetë kanë ende shumë për të mësuar për veten. Testet psikologjike janë një mënyrë e mirë për të kuptuar shumë anë të personalitetit apo tipare të fshehta …

Lexo më tepër »

Vajza regjistroi fshehurazi gjyshen e saj. Askush nuk e imagjinonte se çfarë po ndodhte me të vërtetë në atë shtëpi me fëmijët e gjorë!

Gogoli poshtë krevatit, kllouni i keq, merimangat ose shtrigat … Gjerat qe shumica prej nesh i kishin frikë gjate fëmijërisë. Ata ishin te tmerrshem në atë kohë, por me inkurajim dhe përvojë mësojmë t’i përballojmë ata dhe të fitojmë shumë guxim. Një vajzë shtatëvjeçare nga Oklahoma, kishte frikë se ishin …

Lexo më tepër »