Arkiva e Etiketimeve: vajze

“Një vajzë vjen çdo natë në varreza dhe qan, pastaj zhduket”. Banorët tmerrohen, e pabesueshme ajo që po ndodh

Banorët në provincën qendrore Anatoliane të Çorumit në Turqi kanë qenë të zënë në panik dhe me zemër në dorë për ditë të tëra pasi një thashethem qarkulloi dhe më pas u pa nga sytë e tyre se një vajzë misterioze vinte dhe qante në varreza. Më 29 prill, dëshmitarët …

Lexo më tepër »

Kjo vajzë postoi foto të vëllait me kancer, mbi 200 mijë njerëz e mbështetën, por e vërteta e saj ka çmendur të gjithë (FOTO)

Një përdoruese e rrjetit social Facebook ka postuar në profilin e tij një foto të një skene pornografike në profilin e saj, duke pretenduar se fotoja ishte e vëllait të saj me kancer në fazën e agravuar të sëmundjes, ku nuk ka me shërim. Ne këtë foto, ajo mori mbi …

Lexo më tepër »

Një vajzë të tillë si Besa do e dëshironte çdo baba! Koço Kokëdhima feston ditëlindjen… Urimi i saj është thjesht fantastik!

Koço Kokëdhima është një ndër politikanët më të njohur në politikën shqiptare, por jo vetëm. Ai gjithashtu njihet edhe si një ndër biznesmenët më të mëdhenj në Shqipëri. Ditën e sotme ai festoi ditëlindjen dhe krahas të gjitha urimeve nuk kishte sesi të mungonte edhe urimi nga vajza e tij …

Lexo më tepër »

Kujdesuni për lëkurën tuaj, 10 hapat dhe produktet thelbësore që duhet të ketë çdo vajzë

Drita, temperaturat dhe lagështia e ajrit kanë ndikim të drejtpërdrejtë në lëkurë: në fillim të çdo stine duhet të ndryshoni produktet kozmetike. 1.Për të pasur një fytyrë sa më të bukur, është i domosdoshëm pastrimi i saj në mëngjes dhe në darkë. -Në mëngjes fytyra duhet të pastrohet me qumësht …

Lexo më tepër »

Roza Lati s’qenka vajzë për shtëpi! Kjo është letra që i ka lënë gruas që pastron tek ajo

Roza është një ndër personat më të komentuar aktualisht ne botën e showbizit shqiptar, shkak për këtë është bërë jeta e saj në ekran dhe mënyra e “veçantë” e komunikimit. Kemi parë që Roza ë të shumtën e rasteve tregohet e kujdesshme me personat që e rrethojnë, veçanërisht me personat …

Lexo më tepër »