Arkiva e Etiketimeve: vajzes

Deklarata e vajzës cmend prindërit, më kapën me zor 4 veta, por policia thotë që…

Kalon natën me të dashurin, gënjen prindërit se e përdhunuan në grup. Kjo ka ndodhur me nje vajze e cila për t’u justifikuar tek prindërit, sajon një histori sikur ishte viktimë e një përdhunimi nga katër vetë, shkruajne mediat italiane. Tani 31 vjeçarja nga Rimini, akuzohet për “kallëzim të rremë” …

Lexo më tepër »

Albëria paralajmëron rikthimin e vajzës: Sheqerka ime është gati!

Janë një familje artistësh. Albërie Hadërgjonaj prej vitesh jeton dhe vepron bashkë me vajzat në Amerikë, shkruan lajmi.net. Anxhelina ushtron të njëjtin profesion ashtu sikurse e ëma, por prej vitesh nuk ka qenë shumë aktive me projekte muzikore. Së fundi, ishte Albëria ajo e cila përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar …

Lexo më tepër »