Arkiva e Etiketimeve: vetem

Ja si mund t’i largoni lythat pa dhimbje – me vetëm një përbërës që e keni në shtëpi

Nëse keni këto shenja në lëkurë atëherë gjithmonë keni imagjinuar se si mund t’i largoni – por sigurisht keni imagjinuar diçka të përgjakshme dhe të tmerrshme. Për fat të mirë, një ilaç natyral mund të ju ndihmojë që të hiqni këto lytha nga lëkura në mënyrë të butë dhe natyrale …

Lexo më tepër »

Pastrues & maskë fytyre me kafe, për një fytyrë si të bebes dhe panjolla, vetëm në 1 javë !

Kafja eshte nje perberes natyral i cili siguron shkelqimin e lekures tuaj. Gjithashtu ul linjat e imta, rrudhat dhe ka veti anti-plakje. Përsëriteni këtë procedurë 2 herë në muaj për rezultate të shkëlqyera. Përbërësit që ju nevojiten – 1 lugë çaji pluhur kafeje 1 lugë çaji miell orizi ½ lugë …

Lexo më tepër »

Vetëm një lugë në ditë çdo mëngjes dhe zorrët tuaja do të pastrohen nga mbetjet, në 2 minuta!

Stomaku, për arsye të ndryshme është çelësi i shëndetit tonë. Ajo që duhet të bëni është të tregoheni të kujdesshëm në dietën e përditshme dhe ushqimet që zgjidhni të konsumoni. Megjithatë, ritmi i ditës shpeshherë ju “detyron” të hani ushqimet që rrezikojnë zorrët tuaja dhe bëhen shkaktar i përhapjes së …

Lexo më tepër »