Arkiva e Etiketimeve: vetem

Doni të zhdukni dhjamin? Gruaja më e mençur në botë: Kam vetëm një këshillë!

Marilyn vos Savant, është e regjistruar në Guinness, si gruaja më inteligjente, bashkëpunuese me një sërë projektesh për të rritur ndërgjegjësimin e njerëzve rreth dietave dhe mënyrës së të ushqyerit. Savant ka ofruar një zgjidhje për çështjen më problematike të femrave, mbajtjen e trupit në formë dhe zhdukjen e dhjamit …

Lexo më tepër »

Xhensila publikon imazhe të reja si shtatzëne, bukuria vetëm sa i është shtuar

Xhensila Myrtezaj është emër shumë i dashur për publikun. Muaj më parë ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori Bes Kallaku kanë dhënë lajmin se po presin të bëhen prindër, shkruan lajmi.net. Këngëtarja është përkushtuar tërësisht në shtatzëni, ndërsa ka lënë paksa anash angazhimet në muzikë. Në rrjete sociale, këngëtarja ka …

Lexo më tepër »

Silleni trupin në formë vetëm me këtë çaj detoks për mëngjes!

Fillimi i ditës me një filxhan çaji mund t’ju ndihmojë të pastroni toksinat, të përmirsoni metabolizmin, të forconi imunitetin dhe t’i riktheni trupit tuaj gjendjen alkaline. Përbërësit e kësaj recete fantastike funksionojnë në mënyrë të përkryer sëbashku për t’ju ofruar përfitime të mëdha në shëndet. Vaji esencial i limonit është …

Lexo më tepër »