Arkiva e Etiketimeve: veten

Zbulo veten në shkretëtirën që do të zgjedhësh…Raporti me të tjerët dhe tiparet e personalitetit

Shkretëtira mund të thotë shumë për ty…megjithëse në thelb janë të njëjta, imazhet ndryshojnë nga njëra tjetra. Pikërisht detajet e vogla që të bëjnë të zgjedhësh një foto dhe jo një tjetër, të diferencojnë nga të tjerët…Zbulo veten… Shkretëtira 1 Rezulton të kesh një personalitet të vendosur; je njeriu tipik …

Lexo më tepër »

Luana shfaqet shumë SEKSI në këtë foto, por do të vini duart në kokë kur të shihni se si e quan veten [FOTO]

Luana ka plotësisht të drejtë! Ajo është një nga moderatoret më seksi shqiptare dhe numëron një numër të madh fansash të cilëve di çfarë t’ju dhurojë. Luana mbylli me sukses emisionin e saj “Shiko Kush Luan” dhe tani është zyrtarisht me pushime. Luana ka një marrëdhënie të mirë me rrjetet …

Lexo më tepër »

“A të vras veten, a të shes trupin?!”, letra prekëse e studentes nga Kuçova e cila kërkon një përgjigje

E kemi thënë shpesh që shoqëria jonë nuk është e arsimuar, ne mësojmë vetëm të shkruajmë dhe të lexojmë, mendimi kritik ka “vdekur” në ambientet tona universitare. Megjithatë, si çdo gjë që ka një shkak edhe keqarsimimi e ka një të tillë, madje guxojmë të themi disa syresh. Gjendja ekonomike …

Lexo më tepër »