Arkiva e Etiketimeve: video

Video/ “Kam dëgjuar që bashkëjeton me një nga fshati”. Matilda tregon thashethemet që “ftohën” martesën e saj

Thashethemet për shumë njerëz nuk janë të rëndësishme dhe duhen injoruar, por kur ata arrijnë të prishin një marrëdhënie atëherë nuk duken aq të padëmshme. Kjo ka ndodhur me Matildën, personazhen e radhës në “Ka një mesazh për ty” tek “E Diela Shqiptare”. Ajo deri para dy muajsh kishte një …

Lexo më tepër »

Kuksiani “tërbon” mediat në Angli, video me hashash nga qelia e burgut

“Një shqiptar i njohur më nofkën “2gunz”, i cili përdorte Facebookun për të ndihmuar bashkatdhetarët e tij që të vidhnin në Britaninë e Madhe- përqeshte autoritetet duke filmuar veten teksa konsumonte hashash dhe këndonte nga burgu”, kështu e hap “Daily Mail” artikullin për shqiptarin Fari Lleshi. Fari Lleshi është nga …

Lexo më tepër »