Arkiva e Etiketimeve: video

I ka lyer vetullat me sapun, kur të shihni pse edhe ju do t’i lyeni çdo ditë (VIDEO)

Tashmë një kohë në modë janë vetullat e trasha, gjë që kanë qenë të preferuara në vitet shtatëdhjetë të shekullit të kaluar. Atëherë grimerët hollivudianë bënë revolucion, sepse shpikën teknikën, e cila rregullonte vetullat e dendura me ndihmën e vetëm një gjëje – e ajo gjë është sapuni. Pas tretmanëve …

Lexo më tepër »

VIDEO/ Ngjitet ne skenë teksa Rita Ora performonte, aktorja zbulon çfarë ndodhi

Mbrëmja e djeshme ishte e paharruar për publikun shqiptar, që këndoi dhe kërceu nën ritmet e këngëve të Rita Orës. Atmosfera e ndezur dhe entuziaste në Sheshin “Skënderbej” për rreth një orë përfshiu të madh dhe të vogël, që kishin ardhur enkas për të parë këngëtaren me famë ndërkombëtare. Por, …

Lexo më tepër »

Video/ “Kam dëgjuar që bashkëjeton me një nga fshati”. Matilda tregon thashethemet që “ftohën” martesën e saj

Thashethemet për shumë njerëz nuk janë të rëndësishme dhe duhen injoruar, por kur ata arrijnë të prishin një marrëdhënie atëherë nuk duken aq të padëmshme. Kjo ka ndodhur me Matildën, personazhen e radhës në “Ka një mesazh për ty” tek “E Diela Shqiptare”. Ajo deri para dy muajsh kishte një …

Lexo më tepër »

Kuksiani “tërbon” mediat në Angli, video me hashash nga qelia e burgut

“Një shqiptar i njohur më nofkën “2gunz”, i cili përdorte Facebookun për të ndihmuar bashkatdhetarët e tij që të vidhnin në Britaninë e Madhe- përqeshte autoritetet duke filmuar veten teksa konsumonte hashash dhe këndonte nga burgu”, kështu e hap “Daily Mail” artikullin për shqiptarin Fari Lleshi. Fari Lleshi është nga …

Lexo më tepër »