Arkiva e Etiketimeve: xheni

Xheni ngacmon përsëri Benardin? Shikoni se çfarë mesazhi të koduar dërgon ish banorja e Big Brother…[VIDEO]

Dashuria e tyre tashmë i përngjan një telenovele turke me shumë episode dhe vështirë se ka ndonjë nga fansat që ka kuptuar ndonjë gjë pas ndarjes së dyshes Xhensila-Benard. Shpesh janë përfolur se edhe pas ndarjes dyshja mendon akoma për njëri tjetrin dhe kjo duke u bazuar tek disa xheste …

Lexo më tepër »

XHENI

Xhensila e ka bërë përsëri një lëvizje të dyshimtë dhe këtë herë na e ka treguar me Instastory teksa është në lëvizje me makinë në sfond dëgjohet kënga “Skifterja e Zemrës” dhe fraza: “Ma morre zemrën si me qenë prej Laçi”, këngë kjo e shoqëruar në video me një emoji …

Lexo më tepër »

Na tha se do të bëhej modele! Na habiti me këtë veprim, Xheni e ”Big Brother” fillon punë në një vend ku nuk pritej [FOTO]

Xheni, pas kthimt të saj në Shqipëri, u angazhua në disa sete fotografike ku shfaqi hapur dëshirën e saj për tu bërë modele. Padyshim pjesëmarrja e saj në në reality showin “Big Brother”, e bëri një person mjaft të pëlqyer nga publiku, e përkthyer ndryshe në famë. Siç e thashë …

Lexo më tepër »