Arkiva e Etiketimeve: zbulon

Planetet si rrufe do shpartallojnë: Meri zbulon shenjën që do i ndryshojë jeta në themele

Meri ka njoftuar se planetet do funksionojnë si rrufe papritur për të shpartalluar këtë periudhë. Estetika dhe vlerat do ndryshojnë. Planeti “Mars” guxon të lëviz me shpejtësi si një erë çliruese dhe çdo gjë që deri tani kishte ngecur, do drejtohet. Çdo shenjë fillon një ndryshim themelor këtë periudhë, por …

Lexo më tepër »

E lidhur me Butrint Imerin? Kiara Tito më në fund zbulon atë që shumë prej jush kërkoni të dini [VIDEO]

Marrëdhënia e Kiara Tito dhe Butrinit Imeri ka qenë ndër temat më të përfolura në showbiz-in shqiptar. Shpeh here jane kapur ‘mat’, por ata vetë e kanë injoruar ose mohuar herë herë. Mirëpo Kiara e ftuar në ‘IN Style’ me moderatore Sara Kolami, i është përgjigjur pyetjeve të shumta, duke …

Lexo më tepër »

Aktori i njohur turk bëhet baba për herë të parë, publikon foton e vogëlushit dhe zbulon emrin e lezetshëm! [FOTO]

Urime! Aktorët turq janë bërë të famshëm edhe në vendin tonë falë serialeve të shumtë që jepen nëpër televizione të ndryshëm. Fama e tyre i ka kaluar kufijtë e Turqisë dhe të gjithë shqiptare i njohhin falë roleve të tyre shumë të dashura në seriale të ndryshme. Për të lexuar …

Lexo më tepër »

“Ndalo të lutem!”, fansja zbulon “sekretin” e Oriola Marashit në fotot e saj? Shihni çfarë i ka thënë ajo! [FOTO]

Pra Oriola nuk është edhe aq “savage” sa duket? Sot ajo është një ndër modelet më të komentuara për format e saj fizike si dhe bukurinë, ndërsa herë pas here provokon me foto të nxehta. Oriola Marashi u është kthyer sërish postimeve të saj seksi dhe si gjithmonë mjaft e …

Lexo më tepër »