Arkiva e Etiketimeve: zbulon

VIDEO/ Ngjitet ne skenë teksa Rita Ora performonte, aktorja zbulon çfarë ndodhi

Mbrëmja e djeshme ishte e paharruar për publikun shqiptar, që këndoi dhe kërceu nën ritmet e këngëve të Rita Orës. Atmosfera e ndezur dhe entuziaste në Sheshin “Skënderbej” për rreth një orë përfshiu të madh dhe të vogël, që kishin ardhur enkas për të parë këngëtaren me famë ndërkombëtare. Por, …

Lexo më tepër »

Planetet si rrufe do shpartallojnë: Meri zbulon shenjën që do i ndryshojë jeta në themele

Meri ka njoftuar se planetet do funksionojnë si rrufe papritur për të shpartalluar këtë periudhë. Estetika dhe vlerat do ndryshojnë. Planeti “Mars” guxon të lëviz me shpejtësi si një erë çliruese dhe çdo gjë që deri tani kishte ngecur, do drejtohet. Çdo shenjë fillon një ndryshim themelor këtë periudhë, por …

Lexo më tepër »