Arkiva e Etiketimeve: zbuloni

Kjo grua piu mjaltë me limon për një vit, por a mund ta zbuloni çfarë i ndodhi pastaj?

Për të mirat shëndetësore të mjaltës dhe limonit është shkruar shumë herë. Megjithatë, një grua e quajtur Crsytal Davis ka vendosur ta provojë kombinimin e këtyre dy produkteve për t’i parë vet përfitimet shëndetësore. Ajo kishte filluar rrugëtimin e saj njëvjeçar ku kishte konsumuar vetëm ujë të vaktë me limon …

Lexo më tepër »

Marina na ka gënjyer apo mposhti frikën e saj të madhe? Zbuloni çfarë ka bërë ajo dhe Luana [FOTO]

Ato janë dy motrat më të komentuara të ‘shoëbiz-it’ shqiptar, për anën private dhe profesionale. Çdo postim i tyre përbën interes për publikun. Ditën e sotme dy motrat bukuroshe kanë filluar pushimet e tyre dimërore. Destinacioni i radhës është një vend i tejmbushur me borë, ku duket se vajzat janë …

Lexo më tepër »