Arkiva e Etiketimeve: zbulova

Vajza kuksiane: A duhet t’i them babit për atë që zbulova për mamin një natë në banjo?

Një vajzë ka zbuluar se e ëma tradhëton të atin dhe ndihet e shkatërruar. Vajza dëshiron t’i thotë gjithçka babait të saj, por frikësohet se shkatërron familjen. “Nëse mundeni të më jepni një mendim edhe për historinë time. Jam 17 vjeçe e kam lindur në Kukës. Para pak netësh zbulova …

Lexo më tepër »

Shkodranja në lot: Qau dhe fjeti me burrin tim, si zbulova se “dashuria e parë” po më shkatërron jetën

Një grua e re po përballet me të dashurën e parë të bashkëshortit dhe është e frikësuar se do të humbasë familjen e saj. Historia është rrëfyer për “Shkodra.News”.“Mirëmëngjes!Ju shkruaj sepse kam nevojë për një inkurajim dhe mendime nga ana e ndjekësve të faqes tuaj!Jam një 33-vjeçare nga Shkodra. Kam …

Lexo më tepër »