Arkiva e Etiketimeve: zemra

“Zemra ime don…”! Pa prisni pak, ky dedikim romantik i Luanës ishte për Krenarin? Shihni çfarë shkruan moderatorja! [FOTO]

U bë shumë kohë që në media përflitet shumë se Luana Vjollca është në një lidhje dashurie. Krenar Çoçaj është mashkulli që ka bërë për vete moderatoren Vjollca dhe ashtu siç thuhet në mediat online dhe në fotot që kemi parë, Luana dhe Krenari po jetojnë një romancë të lumtur, …

Lexo më tepër »

Zemra e madhe e Luana Vjollcës! Iftarin e parë mbrëmë e hëngri me një familje shqiptare

Prezantuesja Luana Vjollca e ka dëshmuar edhe njëherë që ka një zemër të madhe. Ajo dhe stilistja Blerina Kllokoqi Rugova në iftarin e parë mbrëmë ishin mysafir në një familje në nevojë, shkruan lajmi.net Luana ka publikuar disa imazhe në Instagram me kërkesë të fëmijëve të kësaj familje tek e …

Lexo më tepër »

Rita Orës si ndahet zemra nga Kosova, poston këtë video mallëngjyese, mos e humbisni [VIDEO]

Rita Ora më krenare se asnjëherë tjetër! Në 17 shkurtin që lamë pas, Kosova festoi 10 vjetorin e Pavarësisë dhe sigurisht që surpriza më e bukur ishte ardhja e Rita Orës e cila u dhuroi shqiptarëve një koncert falas në sheshin e Prishtinës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, performoi para …

Lexo më tepër »