Ballina / ShowBiz / Të gjithë e kemi parë nga jashtë vilën 500 mijë euro të Amit dhe Ermalit, por a e dini si duket nga brenda?

Të gjithë e kemi parë nga jashtë vilën 500 mijë euro të Amit dhe Ermalit, por a e dini si duket nga brenda?

Është folur e stërfolur për vilën superluksoze të Amit dhe Ermalit e cila ndodhet në zonën më të pasur të Tiranës.
Pak a shumë të gjithë e kemi një ide se sa e bukur duket nga jashtë shtëpia e çiftit të njohur të ekranit, por shumë pak njerëz kanë arritur ta shohin nga brenda.
Pikërisht këtë detaj e ka zbuluar vetë Ermali i cili ka postuar një foto në rrjetet e tij sociale ku tregon një pjesë të ambientit të brendshëm të shtëpisë. Pavarësisht se ambienti që është kapur nga fotoja është shumë pak, luksi është i dukshëm.

Shikoni edhe

Bujar Qamili trulloset nga nudot e Iva Alikos, harron për çfarë ka ardhur në “Zonë e Lirë”

Këngëtarja Iva Aliko ka qenë sensacioni i mbrëmjes në këtë të premte të emisionin “Zonë …

FOTO/ Iva Aliko e nxjerr në shesh në transmetim LIVE…

Iva Aliko mbrëmjen e djeshme ndërsa ka folur për dy deputetët shqiptarë që nuk dihen nëse …

error: