Trishtuese! 3 vjeçari ngrin në mes të acarit duke kërkuar të ëmën (VIDEO)


Në internet është shpërndarë shumë herë videoja e një 3-vjeçari të veshur me pizhame i cili dukej afër një karburanti në kërkim të nënës së tij.
Videoja është filmuar në një karburant të Detroit, SHBA rreth orës 4:30 të mëngjesit. Ai vazhdonte të përsëriste emrin e së ëmës derisa erdhi një oficer policie dhe e kapi përdore duke e shoqëruar në makinën e policisë.
Gjatë xhiros që ata po bënin panë një mamanë e vogëlushit e cila ishte duke bërtitur e tmerruar në kërkim të vogëlushit të saj të humbur.
Mesa duket ai ishte zgjuar nga gjumi duke kërkuar të ëmën e cila kishte qenë në gjumë brenda në shtëpi. Sipas policisë gjithçka kishte qenë vetëm një incident.