Vajza e Ermal Mamaqit ”Mbretëresha e re e Instagramit”, thyen rekord që ditën e parë të lindjes [FOTO]

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bënë prindër për herë të dytë, Ami ditën e djeshme solli në jetë një vajzë të shëndetshëm dhe shumë të ëmbël.
Menjëherë pas lindjes së vogëlushes ishte Ermali i cili e prezantoi edhe për publikun me anë të nj fotoje të postuar në Instagram.
Brenda pak orësh kjo foto ka arritur plot 164 mijë pëlqime duke thyer kështu rekordin e fotos shqiptare më të pëlqyer në Instagram.
Për të parë foton kliko linkun më poshtë.

ERMAL