Vetëm për tu dukur bukur Ariana e Ermalit ia qetë ‘flaken’ vetes

Ariana Fejzullahu është nusja më e komentuar e estradës tonë, shkruan ORAinfo.

Ariana u bë e njohur që nga martesa me këngëtarin Ermal Fejzullahun, dhe kjo është arsyeja pse shtypi rozë ka vëmendjen tek ajo.

Ajo shquhet edhe për stilin e saj unik që ka veshjet luksoze e bëjnë atë të duket personi më i komentuar në media.

Ariana edhe pse është nënë ka linjat trupore shumë të bukura edhe arrin që të kujdeset për to si më së miri.

Në një fotografi ajo shfaqet e veshur me shumë stil por ajo se çka ra në sy është pallta e saj e cila ka veshur në këto temperatura të larta./ORAinfo/